با نوشیدن مقدار زیادی آب واقعا خوش اندام شویم

791155 803 - با نوشیدن مقدار زیادی آب واقعا خوش اندام شویم

هر مصاحبه ای را با یکی از “خوش اندام ترین زنان و مردان” در جهان بخوانید، می بینید که آنها یک راز زیبایی مشترک دارند که البته می تواند از دید بسیاری از افراد نا امید کننده باشد. این راز نه تنها سبب سفت شدن پوست آنها می شود، بلکه زمینه ساز زیبایی پوست و سلامت عمومی بدن می شود. این راز چیزی نیست جز نوشیدن آب بیشتر.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، اگرچه باور کردنی به نظر نمی رسد اما واقعا نوشیدن آب می تواند روی سلامتی افراد تاثیری خیره کننده داشته باشد. آب نمی تواند به بدن شما صدمه بزند. درواقع فرقی نمی کند که آب خنک می خورید یا آب گرم. فرقی نمی کند در آبی که می نوشید میوه خرد می کنید یا دوست دارید آب را با لیموی تازه میل کنید، در هر شرایطی نوشیدن آب می تواند کمک شایانی به سلامت و زیبایی شما داشته باشد.

بسیاری از ما به علت مشغله بیش از حد، نسبت به نوشیدن آب بی توجهیم. درواقع ممکن است ساعت هایی طولانی بدون نوشیدن آب وقت بگذرانیم که این رفتاری اشتباه است. برخی از ما صرف در وعده های ناهار یا شام آب مینوشیم، این در حالی است که نوشیدن آب می تواند برای بدن بسیار مفید باشد. آب خاصیت سم زدایی دارد.

کاهش نوشیدن آب با هزینه های شدید بیولوژیکی مانند  خشکی دهان ، خستگی ، سردرد و مشکلاتی مثل یبوست همراه است. اگر قصد دارید بررسی کنید که نوشیدن آب چه سودی برای بدنتان دارد، بد نیست نوشیدن آب در حجم زیاد را برای مدتی مشخص مثل یک دوره یک ماهه مورد آزمون قرار دهید. جالب است بدانید از دیگر مزایای نوشیدن آب، خوش اندامی و کاهش وزن است. وقتی بیشتر آب می خورید به شکل ناخودآگاه کمتر خوراکی می خورید و به عبارتی جلوی اشتهای کاذبتان گرفته می شود.

 

منبع:انتخاب